Dj świetnie prowadził imprezę

Niedługo jest moja studniówka. Bardzo się cieszę. Z koleżankami ostatnio rozmawiamy tylko o tej imprezie. Mamy już kupione sukienki. Byłyśmy razem na zakupach w galerii. Jestem zadowolona z sukienki, na którą się ostatecznie zdecydowałam. Jest wygodna i na pewno jeszcze nie raz ją założę.

Nie znamy dja, który będzie na studniówce

dj na studniówkę krakówOkazało się, że dj, który będzie na naszej studniówce puszczał muzykę nie jest znany. Na początku obawiałyśmy się czy będzie dobry bo muzyka poza jedzeniem to podstawa na takiej imprezie. Podobno jest on nowy w tej branży i szkoła sporo zaoszczędziła zatrudniając go na nasza imprezę. Dj na studniówkę Kraków zrobił na mnie dobre wrażenie. Na studniówkę szłam z kolegą, z którym trzymamy się od lat. Mieszkamy razem w bloku i zawsze możemy na siebie liczyć. Można powiedzieć, że jesteśmy przyjaciółmi. Dj na studniówkę Kraków od początku naszej imprezy puszczał bardzo rozrywkowe kawałki. Na parkiecie było dzięki temu sporo osób. Z Karolem świetnie się bawiliśmy. Lubimy tańczyć a muzyka dodatkowo do tego zachęcała. Czasem dj puszczał wolniejsze kawałki to w takich chwilach siadaliśmy przy stole i mogliśmy sobie coś zjeść lub się napić. Pomimo tego, ze dj nie jest znany to każdy się nim zachwycał. Dj, który puszczał u nas muzykę jest młody i na pewno ma przed sobą karierę. Widać, ze muzyka jest jego pasją. Utrzymywał z nami kontakt i zorganizował dla nas także kilka konkursów. Świetnie się wybawiłam i żałuję, że nasza impreza tak szybko się zakończyła.

Na szczęście Karol tez zaprosił mnie na swoja studniówkę. Jego impreza jest za dwa tygodnie. Będę musiała kupić sobie jakąś inną sukienkę. Chciałabym ładnie wyglądać. Podobno ten sam dj będzie prowadził imprezę u niego w szkole. Jestem pewna, że znowu będziemy się świetnie bawić.