Dbałość o stan macbooka

Czas studenckiego życia znów wystartował. Kolejny semestr, kolejne kolokwia, zaliczenia i egzaminy, nowe wyzwania i mnóstwo notatek wraz z czynnościami przepisywania skryptów, foli z rzutników, książek, opracowań etc. Szkolnictwo wyższe nie ominęła informatyzacja. Komputer, a najlepiej ten utożsamiany z fajnym designem i funkcjonalnością np. macbook – jest wskazanym towarzyszem studenta.

Jak zabezpieczyć macbooka?

etui macbook air 13Ciekawym rozwiązaniem jest połączenie dwóch zabezpieczeń jednocześnie. Sprzęt typu MacBook  nie należy do relatywnie tanich urządzeń informatycznych, stąd warto dbać o jego stan, aby posłużył nam nie tylko przez studenckie lata, ale może i jeszcze przez te zawodowe. Poza tym jest on naszą swoistą, podręczną skarbnicą wiedzy i informacji online, gdziekolwiek jesteśmy, wszędzie gdzie dostęp do globalnej sieci net. Wracając do formy jego zabezpieczenia, polecam np. etui macbook air 13 – przylegające idealnie do jego obudowy, dedykowane sensu stricte pod ów model. Wzorowany na tzw. cases dla smartfonów. Idealnie zabezpiecza on swoją silikonową powierzchnią obudowę notebooka. W dolnej części dodatkowo wyposażony w gumowe nóżki celem zabezpieczenia przed niekomfortowym przesuwaniem się sprzętu oraz dzięki temu macbook jest lepiej chłodzony od spodu. Wzornictwo i kolorystyka zadziwia możliwościami, od prostych po prawdziwie złote i brokatowe. Dodatkowo drugim zabezpieczeniem może być fajne etui w formie teczki z uchwytami, wykonane z tkaniny neoprenowej –  jak pianka w dotyku.

Bezpieczeństwo sprzętu jest istotne, bowiem niejednokrotnie to efekt naszych oszczędności i realizacja marzenia. Cieszmy się jego posiadaniem i wykorzystujmy go jak najdłużej. Poręczny, lekki, nieduży to dobre rozwiązanie dla mobilnego studenta.