Chcę zamontować nowoczesny grzejnik konwektorowy w biurze

Przeniosłem siedzibę swojej firmy do większego biurowca. Dzięki temu też sporo zaoszczędziłem na kosztach wynajmu. Właściciel biurowca zaznaczył, że jeżeli będę chciał coś zmienić w biurach to śmiało mam go informować a będzie działał.

Grzejnik konwektorowy daje bardzo dużo ciepła

nowoczesne grzejniki konwektorowe w WarszawieTaka współpraca to postawa. Takie podejście do klienta gwarantuje długoletnią współpracę. W listopadzie jak już firma się zadomowiła w nowym biurowcu to zauważyłem, że jest chłodno. Pracownicy również narzekali mimo, iż kaloryfery były rozkręcone na najwyższym poziomie. Sąsiednia firma, która mieści się na przeciwko ma bardzo ciepło, dlatego zdecydowałem porozmawiać z jej właścicielem. Dowiedziałem się wtedy, że teraz są montowane nowoczesne grzejniki konwektorowe w Warszawie i on u siebie również takie ma. Uznałem, że odezwę się w takim razie do właściciela biurowca i poproszę, by i w moich biurach zamontował takie rozwiązanie. Miałem się do niego odzywać w razie co i teraz jest idealny moment. Facet bez żadnego problemu przystał na moje żądania i zadeklarował, że w poniedziałek jak już przyjdziemy do biur to będą zamontowane te nowoczesne grzejniki. Byłem zaskoczony, że tak szybko ogarnął temat ale podobało mi się to bardzo. W poniedziałek z samego rana od razu odczuliśmy diametralną różnicę. We wszystkich pomieszczeniach było bardzo ciepło i przytulnie. W takich warunkach to możemy pracować całymi dniami. Wszystkim opowiadam jakie te nowoczesne grzejniki konwektorowe w Warszawie są doskonałe i warte inwestycji.

Biura wynajmuję już kolejny rok. Ciepło w okresie grzewczym utrzymuje się cały czas na tym samym poziomie. Chyba w domu też pomyślę, by takie grzejniki zamontować. To na prawdę świetne i co ważne, bardzo korzystne cenowo rozwiązanie.