Ceniony producent szlifierek kątowych

 

Rynek elektronarzędzi obfituje w wiele sprzętów bez których obecnie nie wyobrażamy sobie pracy w warsztacie lub na budowie. W ofertach sklepów znaleźć można liczne frezarki, pilarki, spawarki, szlifierki znanych producentów, z którymi z łatwością poradzą sobie zarówno profesjonaliści jak i amatorzy.

Cechy znanej szlifierki makita ga5030r

poręczna makita ga5030rJednym z wiodących producentów na rynku elektronarzędzi jest firma Makita. W swoim szerokim asortymencie posiada różnorodny sprzęt, do którego należą między innymi: kosiarki spalinowe, piły łańcuchowe, agregaty prądotwórcze oraz liczne elektronarzędzia, w tym szlifierki kątowe. Jednym z produktów tej marki jest poręczna makita ga5030r. Spośród innych modeli wyróżnia ją przede wszystkim niewielki rozmiar, co pozwala na sprawne docieranie w trudno dostępne miejsca oraz pełne wykorzystanie tarczy do szlifowania. Waga narzędzia to tylko 1,8 kg. Małe gabaryty urządzenia pozwalają na obsługiwanie go jedną ręką. W odróżnieniu od innych modeli w szlifierce ga5030r stopień odchylenia rękojmi został zwiększony o 20 stopni. Poza wygodą użytkowania ważne są także parametry techniczne, a mianowicie moc silnika, która wynosi 720W oraz prędkość obrotów bez obciążenia 11000 na minutę. Szlifierka kątowa marki Makita jest bezpieczna ze względu na zamontowany w niej system anty-restart, który zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem. W sklepie internetowym producenta można do niej dokupić dodatkowe akcesoria.

Każdy produkt jest starannie spakowany i zabezpieczony przed uszkodzeniem. W pudełku oprócz szlifierki znajduje się osłona, kołnierz mocujący, uchwyt boczny, tarcza szlifierska oraz klucz do nakrętek czołowych. Do każdego zestawu dołączona jest również instrukcja w języku polskim oraz karta gwarancyjna.