Bezkonkurencyjny dom seniora

Nasz dziadek był kochany. Przeżył z nami wiele lat, ponieważ zamieszkał z nami, kiedy zmarła babcia. Nie chcieliśmy żeby był sam. Wtedy był jeszcze sprawny, ze wszystkim świetnie sobie radził. Niestety, lata upływały i w końcu dziadek przestał być samodzielny. A my nie mogliśmy opiekować się nim całą dobę.

W prywatnym domu dla seniorów

najlepszy prywatny dom senioraZaczęliśmy więc szukać jakiegoś rozwiązania dla tego problemu. Postanowiliśmy znaleźć dla dziadka najlepszy prywatny dom seniora, w którym będziemy mieć pewność, że zaopiekują się nim należycie. Nie wybaczyłabym sobie, gdyby przez moją pochopną decyzję, dziadek był niezadowolony, dlatego długo sprawdzałam różne ośrodki. W końcu, trafił się jeden, który miał aktualną stronę internetową aktualizowaną na bieżąco co parę dni. Można tam było znaleźć wszystkie informacje o funkcjonowaniu ośrodka, włącznie z codziennym menu, w którym znajdowały się wszystkie posiłki. Uwzględniano tam nawet menu dla cukrzyków i tak dalej. Poza tym, była też galeria zdjęć w której zamieszczano fotorelacje z różnych akcji, na przykład z odwiedzin różnych sławnych osób, zajęć artystycznych, czy deklamowania wierszy przez seniorów. Wszystko to tak bardzo mnie wzruszyło, że nie mogłam oderwać wzroku od tej strony. Były też zdjęcia pokoi i muszę przyznać, że naprawdę pomyśleli o każdym szczególe i były dostosowane dla osób w starszym wieku. Wszędzie były uchwyty i wsporniki dla osób mających problem z poruszaniem się.

Wiedziałam, że znalazłam idealny dom opieki dla naszego kochanego dziadka. Pokazałam mu zdjęcia i również mu się spodobało. Mieszka już w tym domu od pół roku i za każdym razem jak go odwiedzamy to mówi, że jest bardzo zadowolony, że tu trafił, bo dbają o niego i ma z kim pogadać, bo są ludzie w jego wieku.