Bawełniany ochraniacz modułowy

 

Tradycyjne łóżeczko dziecięce wykonane z drewna zwykle zrobione jest z cienkich wytrzymałych szczebelków. Maluje się je przy użyciu bezpiecznych dla dzieci farb, aby pięknie wyglądały i mogły nam służyć przez długi czas. Niezwykle ważne jest również odpowiednie wyposażenie tego typu łóżeczka, aby zapewniało one dogodne warunki do snu i odpoczynku.

Rodzaje ochraniaczy modułowych

ochraniacz modułowyW sklepie stacjonarnym oraz internetowym znajdziemy produkt taki jak ochraniacz modułowy. Najczęściej tego typu produkty są wykonane z najlepszej jakości bawełny. Dzięki takiemu wykonaniu stanowią gwarancję bezpieczeństwa dla naszego malucha. Możemy spotkać w sprzedaży różne rodzaje ochraniaczy modułowych. Niektóre tworzone są z pasów materiału o określonej grubości. Jeszcze inne tworzone są z kilku poduszek, które umieszcza się przed szczebelkami łóżeczek. Nie mniej jednak każdy ochraniacz spełnia jedno zadanie: chroni ciało naszego dziecka przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jest to niezwykle ważne, zwłaszcza w późniejszej fazie życia naszego potomka. Maluch z biegiem czasu zaczyna coraz częściej wymachiwać nóżkami i rączkami. Jego ruchy nie są jeszcze skoordynowane co może skutkować obijaniem się kończyn górnych i dolnych o szczebelki łóżeczka. Ochraniacz modułowy jest idealnym zabezpieczeniem przed potencjalnym urazem. Zapewnia odpowiednią barierę ochronną pomiędzy dzieckiem, a szczebelkami łóżeczka.

Bogata i urozmaicona oferta sklepowa pozwala nam na zakup różnego rodzaju ochraniaczy modułowych. Niezależnie od tego na jaki rodzaj ochraniacza się zdecydujemy warto nabyć taki produkt, aby zapewnić naszemu dziecku należytą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, a więc otarciami oraz siniakami na ciele, szczególnie w okolicach kończyn górnych i dolnych.