Auta osobowe na wynajem

W życiu bywają różne chwile, kiedy sięgamy po telefon do wypożyczalni samochodów, aby wypożyczyć niezbędne dla nas auto, którym będziemy podróżować przez okres zastępczy, gdy nasz samochód jest w warsztacie samochodowym. W takich sytuacjach jesteśmy zmuszeni do korzystania w wypożyczalni samochodów, które nie są wcale takie drogie, gdyż najtańszy pojazd dobrej klasy można wynająć już od 49zł na całą dobę, więc to nie jest kwota, która byłaby jakoś wygórowana.

Samochód zastępczy z winy sprawcy

wynajem samochodów na terenie WarszawyCzasami zdarzają się w życiu przykre wypadki drogowe. Potrzebujesz wtedy wynająć samochód i musisz ponosić dodatkowe koszty. Jednak w momencie, gdy sprawcą wypadku jest drugi kierowca, możesz liczyć na bezpłatny wynajem samochodu. Kiedy udowodnisz w wypożyczalni aut, że auto którym podróżowałeś i które zostało uszkodzone nie nadaje się do dalszej jazdy to możesz liczyć na auto zastępcze opłacane z OC sprawcy kolizji drogowej. Wiele osób o takich możliwościach nie wie, przez co na własną rękę wynajmują dodatkowy samochód i ponoszą koszty. Ważne jest również, aby w wypożyczalni aut przedstawić dowody, że skasowany pojazd jest ci niezbędny do wykonywania zawodu, albo że codziennie odwozisz tym dzieci do przedszkola czy do szkoły lub inny ważny powód, dla którego musisz mieć auto zastępcze. Istnieje wiele sytuacji dla których korzystamy z firm oferujących wynajem samochodów na terenie Warszawy. Wypożyczane pojazdy z OC sprawcy nie mogą przekraczać wartości uszkodzonego samochodu.

Nie musisz przeszukiwać wielu wypożyczalni aut, gdyż praktycznie w każdej masz możliwość wynająć zastępcze auto z OC sprawcy, ważne tylko jest to aby udowodnić, że faktycznie auto jest ci niezbędne. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz mógł korzystać z samochodu bez żadnych kosztów.